Ми прийняли участь у DIGITAL ENTERPRISE FORUM 2024
Компанія РАСК. ІН-АГРО взяла участь у DIGITAL ENTERPRISE FORUM, який відбувся в Києві 18 жовтня 2024. Це була дуже насичена подія про IT-рішення, цифровізацію та кібербезпеку компаній.
Форум зібрав провідних ІТ-фахівців корпоративного сектору, розробників, постачальників, інтеграторів і дистриб'юторів ІТ-рішень, що сприяло активному обміну знаннями та досвідом. На заході були розглянуті ІТ-рішення для корпоративного сектору та ключові питання щодо оптимізації та управління ІТ-інфраструктурою, забезпечення захищеності і безперебійності бізнесу, управління ІТ-активами.
Технічна директорка РАСК. ІН-АГРО Тетяна Піщанська виступила з темою "Сучасні кейси автоматизації: як український бізнес досягає успіху з BPMS". Тетяна розповіла про наш досвід автоматизації та як ми допомагаємо бізнесу досягати нових рівнів ефективності завдяки BPM-системам. Її презентація привернула увагу учасників, і ми отримали позитивні відгуки щодо представлених рішень.
Дякуємо всім учасникам за активну участь і обмін думками!


